+372 600 1270 :: +372 5608 7272
E-P: 8-19 :: Tähesaju tee 9, Tallinn

Privaatsus

See privaatsus- ja küpsistepoliitika (edaspidi – poliitika) kehtib kõigile E-kliima veebisaidi kasutajatele. See poliitika ei ole kohaldatav, kui sirvite mõnda kolmanda osapoole veebisaiti, millele olete pääsenud E-kliima veebisaidi kaudu.

Kogume teavet oma veebisaidi kasutajate kohta vastavalt Leedu Vabariigi isikuandmete õiguskaitse seadusele, Eesti Vabariigi elektroonilise side seadusele, EL-i isikuandmete kaitse seadustele ja muudele sellega seotud seadustele ning kontrolli kontrollorganid.

Millist teavet me kogume

Kasutame küpsiseid, et koguda teavet kasutajate tegevuse kohta meie veebisaidil. Küpsiste tüüpe ja eesmärke on kirjeldatud allolevas tabelis.

Meil on olemas sobivad turvameetmed, et vältida E-kliima veebisaidi kasutajate kohta kogutud teabe kadumist, väärkasutamist või muutmist.  E-kliima töötajad on kirjalikult võtnud kohustuse mitte avaldada ega edastada kolmandatele isikutele mingit teavet ettevõtte klientide kohta, sealhulgas teavet E-kliima veebisaidi kasutajate kohta.

Küpsiste kasutamine

E-kliima veebisaidil sirvides soovime kuvada teie huvidele kohandatud teavet ja funktsioone. Kasutame küpsiseid, et aidata teil pakkuda teile isikupärastatud kogemusi. Küpsised on väikesed brauseri salvestatud tekstifailid. Need aitavad meil teie veebisaidile naasmisel teid ära tunda, koguda teavet veebisaidi kasutamise kohta ja kohandada veebisaidi sisu teie huvidele. Samuti aitavad küpsised meil tagada veebisaidi korrektset toimimist, jälgida E-kliima veebisaidi külastuste kestust ja sagedust ning koguda statistilist teavet veebisaidi kasutajate arvu kohta. Seda teavet analüüsides saame parandada oma veebisaidi toimivust ja teie kasutajakogemust.  E-kliima veebisaiti külastades saate valida, kas soovite küpsistega nõustuda.

Küpsiste tüübid

Küpsised hõlmavad sessiooniküpsiseid ja pikaajalisi küpsiseid, samuti esimese või kolmanda osapoole küpsiseid. Nende mõistete määratlused on toodud allpool, et saaksite paremini mõista meie küpsiste olemust ja eesmärki.

Seansiküpsised
Seansiküpsised võimaldavad kasutajaid ühe seansi kestel ära tunda, nii et lehelt teisele liikumisel jäävad meelde kõik lehe muudatused või üksuse valimine. Need küpsised muudavad arvukatel veebisaitidel navigeerimise kiiremaks ja lihtsamaks, kuna uue lehe avamisel ei ole vaja teavet korduvalt töödelda. Seansiküpsised on ajutised ja kaovad pärast brauseri sulgemist või veebisaidilt väljalogimist.

Pikaajalised küpsised
Pikaajalisi küpsiseid salvestatakse teie arvutis kindlaksmääratud aja jooksul pärast teie sessiooni lõppu ja need võivad salvestada konkreetseid kasutaja seadeid või toiminguid, kui kasutaja naaseb veebisaidile.

Esimese osapoole küpsised
Need küpsised on E-kliima veebisaidi korrektseks toimimiseks hädavajalikud.

Kolmandate osapoolte küpsised
Need on küpsised, mida meie organisatsiooni kaudu haldavad muud organisatsioonid. Meie puhul kasutatakse veebisaidi liikluse analüüsimiseks E-gastro veebisaidil kasutatavaid Google Analyticsi küpsiseid. Google Analytics kogub anonüümset teavet kasutajate arvu, meie veebisaidile juurdepääsu asukoha ja kasutajate sirvitud veebisaidi osade kohta. Need küpsised loob Google Analytics. Google Analyticsi kohta lisateabe saamiseks külastage saiti http://www.google.com/analytics.

Kogu küpsiste abil kogutud teavet säilitatakse kuni nende küpsiste kehtivusaja lõpuni ja seda ei kasutata ühelgi muul eesmärgil, kui need, mis on loetletud selles poliitikas.

Meie veebisait sisaldab linke teistele eraisikute, ettevõtete või organisatsioonide hallatavatele veebisaitidele. Pange tähele, et E-kliima ei vastuta lingitud veebisaitide sisu ega privaatsustavade eest. Kui klõpsate neil linkidel ja sisenete teistele veebisaitidele, peaksite üle vaatama nende veebisaitide suhtes kehtivad privaatsuseeskirjad.

Teie õigused

Teil on õigus taotleda juurdepääsu oma andmetele, mille oleme küpsiste abil kogunud. Kui teie isikuandmed on ebatäpsed, puudulikud või mitte ajakohased, on teil õigus lasta neid parandada.

Kui teil on küsimusi või soovite oma õigusi kasutada, võtke meiega ühendust e-posti aadressil tallinn@balticmaster.ee või võtke meiega ühendust sellel veebisaidil näidatud kanalite kaudu.

Infolehe reeglid

Meie abonentide loendi haldamiseks ja neile e-kirjade saatmiseks võime kasutada e-kirjade jaoks kolmanda osapoole automatiseeritud turundusplatvormi. See platvorm saab teie isikuandmeid töödelda, kasutades selle valdkonna standarditele vastavat tehnoloogiat, et aidata meie uudiskirju ja teie kogemusi paremini jälgida.

Infolehest võib loobuda, klõpsates iga uudiskirja lõpus oleval lingil.

Autoriõigused

E-kliima on veebipood, mis kuulub ettevõttele BALTIC MASTER.

E-kliima avaldatud teabe kasutamine teistel veebisaitidel on rangelt keelatud või meie materjali levitatakse mis tahes kujul ilma nõusolekuta mujal ning kui nõusolek on saadud, on vaja allikana näidata E-kliima