+372 600 1270 :: +372 5608 7272
Tule ja osta kohapeal :: E-P: 8-19 :: Tähesaju tee 9, Tallinn

Daikin Emura FTXG25LW

 1.073,77 +KM ::  1.310,00

Energiaklass jahutus/küte A++/A++
Jahutusvõimsus 2,5 kW
Küttevõimsus 4,4 kW
SEER/SCOP 7,04/4,64
Elektri tarbimine 0,68 kW
Ruumi pindala jahutamisel kuni 25m²
Ruumi pindala kütmisel kuni 90m²
Müratase sees min/max 19/41 dB(A)
Töövahemik -25°C…+43°C
Integreeritud WiFi Võimalus
Kaubamärk Daikin

Ainulaadne disain Daikin Emura – FTXG-LW/S

Daikin Emura kõige silmapaistvam eelis on selle välimus. Selle silmatorkamatu, kuid stiilne välimus lisab Daikini kaubamärgi tuntud väärtustele uue mõõtme. Daikin on ainus tootja, kes pakub kliendi vajaduste täpseks rahuldamiseks Euroopas Euroopa turu jaoks ja Euroopa standardite alusel projekteeritud disainmudelit. Samuti teatab Daikin uhkusega, et Daikin Emurale on antud järgmised auhinnad: Reddot 2014 disainiauhind, German Design Award konkursi eripreemia, Focus Open 2014 Silver ja Good Design Award 2014

Loodud spetsiaalselt külmas kliimas kasutamiseks,

mis tagab usaldusväärsuse Tänu spetsiaalsetele tehnoloogilistele uuendustele, mis on optimeeritud vastavalt põhjamaade kliimatingimustele, töötavad meie soojuspumbasüsteemid välistemperatuuridel kuni -25°C. Välisseadmel on jäätumisvastane soojusvaheti, mis väldib jää kogunemist seadme alumisse ossa. Daikini soojuspumpade suurepärane küttevõimsus ja kõrged sesoonsete kasutegurite väärtused on tagatud isegi -25°C juures. Mainekas disain Meie seadmete tipptasemel tööd täiendab auhinnatud disain, mis sobib sundimatult iga sisekujundusega.

Siseseadmed töötavad väga vaikselt – sosinvaikselt!

Kütte- ja jahutussüsteeme peaks märkama tulemuse, mitte müra järgi. Seetõttu oleme loonud sosinvaiksed siseseadmed. Kõik meie siseseadmed suudavad töötada vaiksemalt kui tasasest vestlusest tekkiv Nexura, Daikin Emura, FTXLS-K müra ning põrandale paigaldatava Nexura, seinale paigaldatava Daikin Emura ja FTXLS-K sarjad on oma 19 dB juures veelgi vaiksemad – vaid pisut valjemad kui metsakohin.

Töökindlus on tagatud kuni -25°C

Ekstreemsetes tingimustes on veelgi olulisem, et küttesüsteem oleks töökorras. Meie täiustatud jää- ja pakasekaitse tagab seadmete töökindluse kuni -25°C juures. Välisseadmel on ainulaadne jäätumisvastane soojusvaheti, mis väldib jää kogunemist seadme alumisse ossa. Temperatuuril -15°C on seadme küttevõimsus kuni 4,50 kW ja oma kuni A++ SCOP väärtusega on see ülitõhus.

Puhas siseõhk Pole kahtlust, et tolmu, bakterite ja muude kahjulike osakesteta õhu sissehingamine on tervisele parem.

Seetõttu on kõikidel Daikini siseseadmetel kaheastmeline filtreerimissüsteem. Õhk läbib esimese filtri, mis püüab kinni suuremad osakesed, näiteks tolmu. Seejärel läbib see meie spetsiaalse titaanapatiidist fotokatalüütilise õhufiltri. See filter püüab kinni mikroskoopilised osakesed, lagundab lõhnad ja inaktiveerib koguni bakterid ja viirused. Seega on sissehingatav õhk tõeliselt puhas.

 Internetipõhine juhtimisseade

Olukord on kontrolli all, kus iganes te ka ei viibiks Kohe kasutusvalmis WLAN-lisaseadme abil saab temperatuuri iOS või Androidi operatsioonisüsteemide kaudu igalt poolt määrata ja isegi planeerida. Nii saab seadet ka kodust eemal olles hallata, tagades sellega kliima optimaalse juhtimise ja energiasäästu.

Euroopa energiamärgis: suuremad nõudmised energiatõhususele

Ühe oma ambitsioonikate 20-20-20 keskkonnaeesmärkide osana sätestab Euroopa minimaalse tõhususe nõuded alla 12 kW kliimaseadmetele. Lisaks energiatõhususe miinimumnõuete süstemaatilisele tõstmisele on selle ökodisaini direktiiviga muudetud ka tõhususe mõõtmise meetodeid selliselt, et need peegeldaksid paremini tegelikke tingimusi. See uus sesoonse tõhususe hindamine annab parema pildi tegelikust energiatõhususest kogu kütte- ja jahutusperioodi vältel, võttes arvesse erinevaid temperatuuri- ja koormustingimusi.

Välisseade

Pakase korral on eriti oluline, et küttesüsteem toimiks võimalikult tõhusalt. Seetõttu on Daikini külmas kliimas kasutamiseks mõeldud välisseadmetel funktsioonid, mis tagavad töökindluse ka kõige ekstreemsemates tingimustes. Neil on jäätumisvastane soojusvaheti, mis väldib jää kogunemist. Paigaldaja paigaldab seadme kohta, kus see oleks võimalikult hästi kaitstud tuulekülma eest, mis võib madala temperatuuri mõju suurendada. Daikini välisseadmed on välja töötatud selliselt, et paigaldaja saaks need paigaldada nii kõrgele, et isegi kõige tugevam lumesadu neid ei mõjuta.

Kaal 52 kg
Mõõtmed 330 × 998 × 212 mm
Energiaklass jahutus/küte

A++/A++

Jahutusvõimsus

2,5 kW

Küttevõimsus

4,4 kW

SEER/SCOP

7,04/4,64

Elektri tarbimine

0,68 kW

Ruumi pindala jahutamisel

kuni 25m²

Ruumi pindala kütmisel

kuni 90m²

Müratase sees min/max

19/41 dB(A)

Töövahemik

-25°C…+43°C

Integreeritud WiFi

Võimalus

Kaubamärk

Daikin

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Daikin Emura FTXG25LW”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Tootekood: FTXG25LW/RXLG25M Kategooriad: ,