+372 600 1270 :: +372 5608 7272
Tule ja osta kohapeal :: E-P: 8-19 :: Tähesaju tee 9, Tallinn

Daikin Perfera FTXTM40R

 1.736,07 +KM ::  2.118,00

Energiaklass jahutus/küte A++/A+
Jahutusvõimsus 4,0 kW
Küttevõimsus 4,0 kW
SEER/SCOP 7,7/5,3
Ruumi pindala jahutamisel kuni 50m²
Ruumi pindala kütmisel kuni 90m²
Töövahemik -25°C…+43°C
Müratase sees min/max 19/45 dB(A)

Daikin Perfera – FTXTM-R

Kaunis ja delikaatne seinale kinnitatav õhk-õhksoojuspump, mis tagab parima siseõhu kvaliteedi isegi siis, kui välistemperatuur on –25 °C

Nautige kaasaegset mugavust

Daikin Perfera seeria õhk-õhksoojuspumbad iseloomustavad Daikin tulevikuvisiooni. Perfera FTXTM-M on loodud Euroopas eurooplastele, mis väljendub ka seadme delikaatses ning kaunis disainis. Perfera seeria õhksoojuspumbad on imestama panevalt säästlikud kuni A+++ tasemeni. Daikin Flash Streamer tagab suurepärase õhu puhtuse: nii võib ilma saastunud õhu pärast muretsemata sügavalt sisse hingata. Tänu Daikin internetipõhisele rakendusele saad juhtida seadet ükskõik kust. 3D õhuvoo funktsioon ja 2 piirkonnaga nutikas silm loovad ideaalse ning mitteinvasiivse õhuvoolu. Ja kõik need uuenduslikud süsteemid töötavad hämmastama panevalt vaikselt. Perfera õhk-õhksoojuspumpade seeria on parim valik igasse koju. Naudi enda hubast kodu – kompromisse tegemata!

Ülimalt energiasäästlik õhksoojuspump

 Bluevolution tehnoloogia vähendab oluliselt keskkonnamõju

 Töötab 80% ulatuses taastuvenergiast

 Inverter tehnoloogia vähendab energia tarbimist kuni 30%

 2 piirkonnaga nutikas silm ja 3D õhuvoo funktsioon vähendavad ülemäärast tarbimist

Sobib igasse kodusse

Daikin õhk-õhksoojuspump on teie kütte- ja jahutusvajaduste loogiline lahendus, olenemata sellest, kas renoveerite olemasolevat kodu või ehitate uut. Meie õhk-õhksoojuspumpasid on kerge paigaldada ja sobivad ideaalselt vanade elektrisüsteemide asendamiseks. A+++ energiatõhususe hinnangud vastavad kõigile rohelistele nõuetele.

Töötab taastuvenergial

Töötab 80% ulatuses ainult õhust saadud energiast ja 20% ulatuses elektrienergiast. Daikin Perfera – FTXTM-M seeria õhk-õhksoojuspumbad soojendavad ja jahutavad teie kodu A+++ energiatõhususega, mis on kõrgeim võimalik energiatõhususe tase kogu turul.

Daikin Flash Streamer muudab õhu 3 korda puhtamaks, tervislikumaks ja värskemaks

Daikin Perfera – FTXTM-M õhk-õhksoojuspump parandab immuunsüsteemi ja hingatavat õhku, mis on alati puhas ja värske. Daikin Flash Streamer kasutab elektronide abi keemiliste reaktsioonide käivitamiseks, mis hävitavad õhus olevad bakterid ja viirused. See protsess vähendab astma ja allergia sümptomeid.

Varustatud Daikin tunnustatud invertertehnoloogiaga​

Daikin Perfera – FTXTM-M õhk-õhksoojuspumba inverter tehnoloogia on ülimalt energiasäästlik, mis tõhusalt kontrollib mootori kiirust ja vähendab energiatarbimist kuni 30% võrra. Selle asemel, et kulutada täiendavat energiat käivitades ja peatades, reguleerib muundur mootori kiirust, nii et see töötab pikemas perspektiivis pidevalt ja efektiivsemalt.

Loodud mugavust silmas pidades

Kahte piirkonda kattev arukas andur kasutab sensoreid, et tuvastada ruumist inimesed ja juhtida õhuvoog neist eemale. Kui süsteem tuvastab, et ruum on tühi, lülitub see automaatselt energiasäästurežiimile.

Kaminaruumid

Daikini süsteemid on paindlikud ja hõlpsasti kohandatavad iga ruumi jaoks, kaasa arvatud sellised ruumid, kus on lisasoojusallikad, nt kamin.

Kaminaruum on tavaliselt soojem ja selle temperatuur on tihti algselt seadistatud temperatuurist kõrgem.

– Kui ruumis on seadistatust erinev temperatuur ja kaminas põleb tuli, lülitub konditsioneer ainult ventilaatorirežiimile, et toimetada kaminast tulevat soojust teistesse ruumidesse.

– Õhuvool muutub seda väiksemaks, mida lähemale jõuab temperatuur algsele seadeväärtusele.

Kaal 53 kg
Mõõtmed 300 × 1040 × 295 mm
Energiaklass jahutus/küte

A++/A+

Jahutusvõimsus

4,0 kW

Küttevõimsus

4,0 kW

SEER/SCOP

7,7/5,3

Elektri tarbimine

1,09 kW

Ruumi pindala jahutamisel

kuni 50m²

Ruumi pindala kütmisel

kuni 90m²

Müratase sees min/max

19/45 dB(A)

Töövahemik

-25°C…+43°C

Integreeritud WiFi

Ei

Kaubamärk

Daikin

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Daikin Perfera FTXTM40R”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Tootekood: FTXTM40R/RXTM40R Kategooriad: ,