+372 600 1270 :: +372 5608 7272
Tule ja osta kohapeal :: E-P: 8-19 :: Tähesaju tee 9, Tallinn

Gree Pular 18K

 604,92 +KM ::  738,00

Energiaklass jahutus/küte A++/A+++
Jahutusvõimsus 4,6 kW
Küttevõimsus 5,2 kW
SEER/SCOP 6,6/5,1
Ruumi pindala jahutamisel kuni 50m²
Ruumi pindala kütmisel kuni 120m²
Müratase sees min/max 28/42 dB(A)
Töövahemik -15°C…+43°C
Integreeritud WiFi Jah
Kaubamärk Gree

Laost otsas

  • Efektiivsuse koefitsient SCOP kuni 7,3;
  • Energiatõhususe klass A++/A+++;
  • Kütmine välistemperatuuril kuni -15C;
  • Jahutab tõhusalt välistemperatuuril kuni -15C;
  • +8C temperatuuri hoidmise funktsioon;
  • I Feel funktsioon;
  • Wi-Fi juhtimine nutitelefonist;
  • G10 Inverter tehnoloogia;
  • Enesediagnostika;
Unerežiim Filter "kivisüsi" Söefilter
puhkerežiim reguleerib seadistatud temperatuuri automaatselt vastavalt eelprogrammeeritud une “kõverale”, pakkudes optimaalseid tingimusi mugavaks ja tervislikuks puhkamiseks kõrge efektiivsusega aktiivsütt sisaldav filter. See filter absorbeerib kahjulikke gaasilisi lisandeid: ammoniaaki, vesiniksulfiidi, formaldehüüdi, aga ka ebameeldivaid lõhnu, õietolmu ja suitsuosakesi
Soe algus WiFi juhtimine
kui konditsioneer lülitatakse sisse kütterežiimis, ei lülitu siseventilaator sisse enne, kui soojusvaheti on soojenenud seatud temperatuurini. See funktsioon takistab külma õhu sisenemist ruumi. WiFi funktsioon võimaldab teil konditsioneeri juhtida nutitelefoni, tahvelarvuti või sülearvuti abil.
Töörežiimide automaatne muutmine Automaatne taaskäivitamine
automaatrežiimis valib konditsioneer töörežiimi (jahutus või küte) sõltuvalt ümbritsevast temperatuurist, et ruumis oleks kõige mugavamad tingimused. pärast toiteallika lahtiühendamist ja taastamist jätkab kliimaseade automaatselt töötamist samade sätetega, mis olid määratud enne lahtiühendamist.
Välisseadme sulatamine Filter “Mehaaniline
kui kliimaseade töötab kütterežiimis, langeb välisseadme soojusvaheti temperatuur sageli alla 0 ° C. Välise seadme soojusvaheti jää tekkimise vältimiseks lülitub konditsioneer sulatamisrežiimile. See funktsioon aktiveeritakse kliimaseadme jaoks automaatselt. eemaldab suured tahked osakesed – kiud, lemmikloomade karvad, papli kohevus, suured tolmuosakesed jne
Jälgi mind funktsioon (ma tunnen) Funktsioon I Feel Energiasääst ooterežiimis Ooterežiimis energiasääst
Kui tunnen, et funktsioon on sisse lülitatud, tuvastab toatemperatuuri kaugjuhtimispuldi andur. Kui funktsioon “Tunnen” on välja lülitatud, tuvastab toatemperatuuri siseüksuse andur ooterežiimis on energiatarve väiksem kui 1W
Mitmekäiguline ventilaator Kütmine madalal välistemperatuuril
võimaldab reguleerida konditsioneeri siseüksuse ventilaatori kiirust vastavalt kasutaja nõudmistele. Suur ventilaatori kiirus võimaldab teil ruumi kiiresti soovitud temperatuurini jahutada või soojendada, madal ventilaatori kiirus tagab madalama müra ja mugavama õhuvoolu. kliimaseade töötab soojendusrežiimis välistemperatuuril -10 ° C ja madalamal tänu kompressori võimsuse muutumisele, elektrisoojendite kasutamisele välibasseinis ja eelsoojenduses.
Energiasääst jahutusrežiimis Energiasääst jahutusrežiimis +8°C säilitamine kütterežiimis
Parima energiasäästu efekti saavutamiseks reguleeritakse seatud temperatuuri automaatselt vastavalt tehaseseadetele. ökonoomne kütmisfunktsioon on loodud selleks, et hoida õhutemperatuuri ruumis olevate inimeste pika äraoleku ajal tasemel, mis on piisav kiireks soojenemiseks kliimaseadme sisselülitamisel. Kui see funktsioon on sisse lülitatud, töötab seade kuumutusrežiimis etteantud temperatuuriga +8-10°C.
Kellaga kaugjuhtimispult Enesediagnostika
see konditsioneer on varustatud kaugjuhtimispuldiga, millel on valgustus ja määratud aja kuvamine see funktsioon võimaldab mikroprotsessori abil juhtida kliimaseadmete töörežiimi ja olekut. Veakood kuvatakse infonäidikul automaatselt, et rikke korral kliimaseadet hooldada
Isepuhastuv – soojusvaheti kuivatamine Automaatne vertikaalse sulgurirežiim
Võimaldab valida kuni 5 ventilaatori kiiruse etteantud arvuni õimaldab teil vertikaalset sälku automaatselt pöörata, et luua mahuline õhuvool.
Taimer Turbo režiim
taimeri funktsioon võimaldab teil programmeerida kliimaseadme lisamist või väljalülitamist viivitusega, pärast teatud aja möödumist. Turbo funktsioon võimaldab siseventilaatoril töötada maksimaalse kiirusega, et tuba kiiresti jahutada või soojendada, saavutades kiiresti seatud temperatuuri.
Madalpinge käivitamine
konditsioneeri käivitamine, kui toitepinge langeb 185 V-ni.
Kaal 47 kg
Mõõtmed 260 × 704 × 185 mm
Energiaklass jahutus/küte

A++/A+++

Jahutusvõimsus

4,6 kW

Küttevõimsus

5,2 kW

SEER/SCOP

6,6/5,1

Ruumi pindala jahutamisel

kuni 50m²

Ruumi pindala kütmisel

kuni 120m²

Müratase sees min/max

28/42 dB(A)

Töövahemik

-15°C…+43°C

Integreeritud WiFi

Jah

Kaubamärk

Gree

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Gree Pular 18K”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Tootekood: GWH18AGA-K6DNA1A Kategooriad: ,