+372 600 1270 :: +372 5608 7272
Tule ja osta kohapeal :: E-P: 8-19 :: Tähesaju tee 9, Tallinn

VRF süsteemid

VRV ja VRF

VRV ja VRF (külmaaine vooluhulga varieerimine) sama tehnoloogia kaks erinevat nimetust. Kuna VRV on Daikin Industries, Ltd. kaubamärk, siis peavad kõik seda tehnoloogiat kopeerivad ettevõtted kasutama nimetust VRF.

VRV on tehnoloogia, mis põhineb külmaaine koguse muutmisel süsteemis nii, et see vastaks täpselt hoone nõudmistele. Süsteem kasutab ainult minimaalselt energiat, et hoida sättetemperatuure, ja kindlustab selle, et seade lülitub automaatselt välja, kui ruumis ei ole ühtki inimest. See ainulaadne mehhanism on pikas perspektiivis jätkusuutlik, sest lõppkasutajad maksavad energia eest vähem ja süsteemi süsinikuheide on väiksem.

VRV-süsteem töötab sarnaselt mitme siseseadmega mitmeosalise süsteemiga, sest selles saab ühe välisseadmega ühendada kuni 64 siseseadet. Iga siseseadme nõutav koormus on määratud ruumitemperatuuri ja kaugjuhtimisseadmelt määratud soovitud temperatuuriga (sättepunkt).

See, kuidas välisseadmes reguleeritakse külmaaine kogust ja vastavalt ka temperatuuri, sõltub sellest, kui suur on kõikide siseseadmete nõudlus kokku. Kuna rakendatakse vaid täpselt nii suurt kütte- või jahutusvõimsust kui vaja, hoitakse VRV tehnoloogiaga inverterkompressori abil kokku suur hulk energiat.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “VRF süsteemid”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Tootekood: VRF/VRV Kategooria: