+372 600 1270 :: +372 5608 7272
Tule ja osta kohapeal :: E-P: 8-19 :: Tähesaju tee 9, Tallinn

Wind-Free Comfort AR18TXF

 1.106,56 +KM ::  1.350,00

Energiaklass jahutus/küte A++/A+
Jahutusvõimsus 5,0 kW
Küttevõimsus 6,0 kW
SEER/SCOP 2,7/3,4
Ruumi pindala jahutamisel kuni 50m²
Ruumi pindala kütmisel kuni 120m²
Müratase sees min/max 25/39 dB(A)
Töövahemik -15°C…+43°C

Wind-Free™ jahutusseade

Wind-Free™ jahutusseade hoiab ruumis mugavat jahedust. See jaotab õhku õrnalt ja vaikselt läbi 23 000 mikroõhuava, nii et ebameeldivat külma tuule tunnet ei teki. Selle täiustatud õhuvoog jahutab ühtlasemalt ka suuremat ja laiemat ala. Ja energiat tarbib see 77% vähem kui kiirjahutus.

Wind-Free™ Cooling (energiasäästlik)

Äärmiselt energiatõhus Wind-Free™ Cooling säästab raha iga päev. Wind-Free™ režiimis töötamise ajal tarbib välismoodul minimaalselt elektrit – energiatarve on kuni 77% väiksem kui kiirjahutusrežiimi puhul. Nii on tagatud mõnusalt jahe atmosfäär, ilma et peaksid muretsema elektriarvete pärast.

AI Auto Comfort

AI Auto Comfort tähendab intelligentsemat eluviisi. See analüüsib ruumis valitsevaid tingimusi ja kasutusmustreid ning optimeerib automaatselt erinevad režiimid. See arvestab sinu temperatuurieelistustega ja lülitab automaatselt sisse kõige sobivama režiimi sulle meelepäraste tingimuste loomiseks.

Wind-Free™ Hea Uni

Wind-Free™ Good Sleep režiim loob ideaalse kliima magamiseks – ilma ebameeldivate külmade õhuvoogudeta. Seadme tuulevaba jahutusega temperatuurijuhtimine aitab sul kiiresti uinuda, sügavalt ja mugavalt magada ning ärgata väljapuhanuna.

Kiire jahutus

Jahuta oma ruume kiiremini ja põhjalikumalt, et seal oleks alati mõnus olla. Digitaalse inverteri võimenduse tehnoloogia jahutab ruume 43% kiiremini. Selle täiustatud konstruktsiooni juurde kuulub ka 15% suurem ventilaator, 18% laiem sissetõmbeava ja 31% laiem laba. Nii jõuab jahe õhk kaugemale, ulatudes kuni 15 meetri kaugusele.

SmartThings

Reguleeri oma kodu temperatuuri ükskõik millal ja ükskõik kust. Rakenduse SmartThings abil saad õhukonditsioneeri eemalt käivitada ja juhtida kõigest ühe puudutusega. Või lihtsalt ütle tehisintellekti (AI) süsteemile, mida sa soovid, ja süsteem täidab su käsud. See oskab isegi parimaid seadeid soovitada.

Automaatpuhastus (3 etappi)

Hoia oma õhukonditsioneeri sisemus hügieenilisena ilma ise selleks midagi tegemata! Pärast töötamist kuivatab automaatpuhastuse funktsiooni kolmeetapiline protsess automaatselt soojusvaheti. Niiskuse eemaldamiseks puhub see funktsioon 10 kuni 30 minuti vältel õhku. See aitab ära hoida bakterite vohamist ja halva lõhna teket.

Vähem müra

Jahuta oma eluruume vaiksemalt, ilma segava mürata. Kompressor tekitab tugeva õhuvoolu, aga töötab seejuures tänu Twin Tube’i summutile väga vaikselt. Suurel kiirusel töötades vaigistab see jahutusaine voolamise müra ja väikesel kiirusel minimeerib keskkonna mürataseme.

Easy Filter Plus

Hoia oma õhukonditsioneer töökorras väiksema vaevaga. Filter Easy Filter Plus asub välisküljel seadme peal, seega on seda lihtne eemaldada ja puhastada. Selle tihe võrk hoiab soojusvaheti puhtust ja antibakteriaalne kattekiht aitab sind kaitsta ohtliku õhusaaste eest

DuraFin™ Plus

Säilita mugav jahedus märksa kauem. Ocean Fin on valmistatud korrosioonikindlast materjalist, mis kaitseb kondensaatorit rooste eest ja aitab säilitada soojusvaheti optimaalset töövõimet. Selle suurepärase korrosioonikindluse tõestamiseks viidi läbi 480 tundi kestev soolapihustuse test (SST).

Ökorežiim

Säästa energiat ilma jahutusest loobumata. Ökorežiimis kasutatakse kompressori võimsust vähem kui normaalrežiimis, mis tähendab väiksemat energiatarbimist. See režiim võimaldab tõhusamat jahutamist siis, kui õues ei ole väga palav, või aitab lihtsalt igal ajal raha ja energiat säästa, et sa ei peaks elektriarvete pärast muretsema.

Kaal 47 kg
Mõõtmed 311 × 1065 × 301 mm
Energiaklass jahutus/küte

A++/A+

Jahutusvõimsus

5,0 kW

Küttevõimsus

6,0 kW

SEER/SCOP

2,7/3,4

Ruumi pindala jahutamisel

kuni 50m²

Ruumi pindala kütmisel

kuni 120m²

Müratase sees min/max

25/39 dB(A)

Töövahemik

-15°C…+43°C

Integreeritud WiFi

Ei

Kaubamärk

Samsung

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Wind-Free Comfort AR18TXF”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Tootekood: AR18TXFCAWKNEU/AR18TFCAWKXEU Kategooriad: ,